Bitcoin CPC Network Coin URL

Bitcoin sieci koszt za kliknięcie Coin URL jest jedną z najstarszych sieci reklamowych Bitcoin w branży , które zostały po raz pierwszy ustalony w 2011 roku. Dla firm , które chcą Bitcoin reklama w sieci Bitcoin CPC , Coin URL oferuje możliwości rywalizować Google AdWords: Kierowanie geograficzne , język , pionowe ukierunkowanie kierowania i wybór kosztów za kliknięcie oferty w Bitcoin .

Adres strony internetowej przyjmuje monety wydawców i reklamodawców Bitcoin Bitcoin biznesowych z całego świata, w tym w Niemczech, Polsce , Kanadzie, Chinach , Azji, Europie , a nawet na Antarktydzie . Każdy na świecie z witryny Bitcoin w każdym języku można zarobić Bitcoin i każdy z działalności Bitcoin promowania na całym świecie można kierować Bitcoiners w ich kraju , którzy mówią ich językiem .

Moneta URL umożliwia również webmasterzy Bitcoin łatwo zarabiać na swoich stronach internetowych i zarabiać Bitcoin poprzez umieszczanie reklam URL monety na ich stronie . Wydawcy mają pełną kontrolę nad tym formacie , pozycjonowanie , treści i zarobków w Bitcoin swoich gniazdach reklamowych .

Dla webmasterów stron internetowych uruchomionych Bitcoin waluty cyfrowe , a dla firm działających w przestrzeni Bitcoin : nie ma rywala na monety na zarabianie reklamy URL stron internetowych , a dla firmy Bitcoin dotrą do docelowej bazy użytkowników , którzy chcą Bitcoin entuzjastów usłyszeć o ich działalności rewolucyjnej . W sumiesieć reklamowa Moneta URL Bitcoin obsługuje ponad 7 000 000 unikalnych odwiedzin dziennie z wysokiej jakości ukierunkowanych Bitcoin ruchu .

W pewnym sensie , Moneta URL jest równieżAdFly z Bitcoin , umożliwiając osobom na całym świecie , aby łatwo zarobić Bitcoin poprzez skrócenie i dzielenie łącza .

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do : http://coinurl.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.